MOJE TOP VÝROBKY

STRÁNKA V REKONSTRUKCI, PÍŠU PO CHVILKÁCH 🙂

Univerzální čistič

Krásně voní, výborně čistí, používám denně na všechny omyvatelné plochy (kuchyňská linka, stůl, židličky, dveře, okenní rámy,…). Prodává se jako koncentrát a mám vyzkoušeno, že do půllitrové lahve stačí 30 ml přípravku. Takže z litru koncentrátu naředíte 33 půllitrových lahví a už nikdy nebudete chtít nic jiného :).

K dispozici v několika různých parfemacích, můžete si vybrat podle svých preferencí. Já mám aktuálně Green, ale moc mi voněl i Black Grape (Černý hrozen – sladká vůně) nebo Levandule (nedávno inovovaná vůně, pomáhá odpuzovat hmyz).

Čistič koupelen

Skvělý, když chcete koupelnu ve vysokém lesku 🙂 . Úplně jednoduše stačí nastříkat naředěný přípravek na umyvadlo nebo vanu včetně baterií, necháte chvilku působit a pak jen setřete a když chcete waw efekt, tak to ještě utřete dosucha utěrkou.

Agent

Nezbytný pomocník do každé domácnosti :). Je to vlastně jen aktivní kyslík bez zápachu. Nezanechává žádné stopy ani nevadí čističkám odpadních vod, protože kyslík bezezbytkově vyprchá.

Nejčastěji používám na různé zapeklité skvrny a připálené hrnce, ale i na pravidelnou údržbu dřezu, desinfekci hadýrek a houbiček, nebo na vybělení zašlých utěrek.

Přípravek na ruční praní alias RUČKA

Ale já přece v ruce skoro vůbec neperu! jsem si řekla, když jsem poprvé viděla tento výrobek. Omyl, vytahuji ji docela často. Je to totiž skvelý prostředek na odstraňování skvrn včetně mastných. Krom toho vám pomůže dostat z plavek chlor nebo sůl z plavek a vybělí vaše prádýlko.

Nebo s ním lze jednoduše vyčistit tenisky (na odkazu najdete video s postupem).