Klub pro úklid v pohodě

On-line klub, který Vám pomůže s úklidem

Chcete mít z Vašeho domova místo, které budete milovat? Místo, kam se budete rádi vracet a trávit v něm svůj volný čas? A co kdybyste to všechno zvládli sami v klidu a v pohodě?

Pohodovým tempem si uklidíte celý dům nebo byt.

Uděláte z něj místo, kde se budete cítit skvěle.

A pořádek si udržíte pomocí krátkých návyků, které nezaberou více než dvě minuty.

V klubu na to nebudete sami.

Budeme uklízet postupně, po malých krůčcích.

Veškerý obsah najdete pohodlně v členské sekci na webu. Budou tam pro Vás připraveny plány na každý měsíc, návody, tipy a triky na úklid a další užitečné informace.

A jednou měsíčně se sejdeme na Google Meet, kde probereme naše úspěchy a výzvy. Tato setkání jsou skvělou příležitostí pro vzájemnou motivaci a podporu.

Ukázka z kurzu Ukliďte si ložnici po malých krůčcích

Začínáme 1. ledna 2024.

Postupně si uklidíme celý dům nebo byt, místnost po místnosti. Budeme uklízet pozvolna, aby nám ten úklid vydržel, a naučíme se, jak si pořádek udržet. 

Abyste se už nikdy nedostali do situace, že k vám přijde nečekaně sousedka na kafe a doma máte takový nepořádek, že z toho máte málem infarkt… Protože vygruntovat obývák, když čekáte návštěvu, umí každý. Ale pokud se Vám nedaří pořádek udržet, tak je potřeba to vzít úplně od základů. 

Proto budeme v klubu uklízet postupně a pořádek si udržíme napořád. 

Znám to, měla jsem to úplně stejně…

Co Vás v klubu čeká?*

Leden: Kuchyň (organizace kuchyňských skříněk, tipy na úklid lednice a spíže, zavedení úklidových rutin)

Únor: Koupelna (hloubkový úklid koupelny, organizace kosmetiky a hygienických potřeb, tipy na udržování čistoty)

Březen: Ložnice a oblečení (organizace šatníku, tipy na skládání oblečení, velikonoční úklid)

Duben: Dětský pokoj / Pracovna / jiná místnost (úklid a organizace hraček a oblečení, úklid dalších specifických místností)

Květen: Obývací pokoj (úklid a útulnost obývacího pokoje, tipy na uspořádání a organizaci knih)

Červen: Rutiny na udržení pořádku (vytvoření úklidových rutin, tipy na udržení pořádku v domácnosti)

Červenec: Balení na cesty (tipy na efektivní balení, organizace cestovních potřeb)

Srpen: Vstupní chodba / Venkovní prostory / Balkon (organizace vstupní chodby, úklid a dekorace balkonu / terasy, údržba venkovních prostor)

Září: Organizace běžného dne aneb jak to všechno zvládat (plánování času, organizace každodenních úkolů, work-life ballance)

Říjen: Sklep / Garáž / jiné skladovací prostory (úklid a organizace skladových prostor, tipy na skladování sezónních věcí)

Listopad: Vánoce 1 (vánoční zvyky, plánování dárků a cukroví, vánoční úklid bez stresu)

Prosinec: Vánoce 2 (výzdoba, vánoční atmosféra, tipy na pohodové svátky a výborné jídlo)

(*Náplň klubu je předběžná.)

A jak se účastnicím líbily mé předchozí minikurzy?

"S minikurzem jsem byla velmi spokojena. Libi se mi, ze muzeme uklizet spolecne, ze dostanu zpetnou vazbu a inspiraci. Za ten tyden jsem prosla celou kuchyn a poradne dopodrobna ji znovuobjevila, znovu se do ni zamilovala a vysperkovala jsem si ji. Citim se v kuchyni zase velmi dobre a nedela mi problem v ni udrzovat poradek. Jiz behem minikurzu jsem zjistila, ze me vice bavi v kuchyni varit a nemam problem do vareni zapojit i deti, protoze v ni neni chaos."
Michaela P.
"Ahoj Leni, moc děkuji za tento kurz. Konečně něco, co mě od začátku nezahltilo "musím být dokonalá". Jinde pořád čtu "mějte večer čistou kuchyň" Ale to je pro mě prostě moc, sle "vyčistěte večer dřez" je něco, co zvládám i v plném pracovním nasazení a i když je třeba kolme kopa špinavého nádobí, cítím se ráno lépe. Ty melé krůčky jsou opravdu fajn, nikam nic netlačit, ale jet pomalinku. A hlavně motivace v podobě skupinky na FB a to vědomí, že v tom nejsem sama. Moc děkuji ještě jednou, pro mě zatím nejlepší minikurz, co jsem potkala."
Zdeňka K.
"Kurz byl perfektně připraven, nechyběla motivace, inspirace, rady a skvělé doporučení jak na úklid a udržování pořádku.
Moc děkuji, těším se na další. "
Helena G.

A hodnocení minikurzu na úklid ložnice už jen ve zkratce

Hodnocení kurzu úklid ložnice

Těším se na společný úklid. 🤍

Přidejte se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.