Úklid v pohodě

Úklid v pohodě

zamilujte si svůj domov  🤍

Přesně za měsíc tady máme Vánoce. Taky se už těšíte?

Ono je to tentokrát o dost jiné, ale… zkusme myslet jen na to, co nám dělá radost. Užijte si tyto dny co nejvíc v pohodě, v neděli začíná advent, zapálíme první svíčku, která symbolizuje naději… Tak věřme, že to tak opravdu bude.

Pojďme ten vánoční úklid pojmout letos trochu jinak

Okolo sebe mám hodně lidí, co dřív neradi uklízeli, ale teďse na úklid těší. Víte proč? Protože když máte kvalitní prostředky, jde to skoro samo. Žádné dlouhé drhnutí, sedřené ruce a větrání, protože se ten smrad nedá dýchat, ale musíme to vydržet, když jsou ty Vánoce…

Takto opravdu ne. Pojďte si ten úklid letos zpříjemnit. My uklízíme už třináct let v pohodě, přípravky, které jen nastříkám a po čase setřu a mezitím si stihnu vypít kafe nebo udělat kus jiné práce. Jestli chcete poradit výrobky, které používám já, ozvěte se mi. Nebo si napište o vzorečky v menu vpravo nahoře.

Zrovna včera nám udělala Eurona radost a dala do výprodeje starší vánoční kolekci. Nechte se hýčkat…

Popisovat vůně se neodvážím, tak si tradičně půjčuji z diskuse pro poradce:
 
  • Annemai je hodně cítit vanilkou, karamelem, trochu připomíná vůni vanilkových rohlíčků. Ale rozhodně je v ní něco víc – zajímavá. 🙂
  • Eve Rouge je tak trochu jako růže, trochu jehličí… taková tajemná luxusní vůně. 🙂
Annemai výprodej
Výprodej Annemai
Eve Rouge
Výprodej Eve Rouge

A zpět je i loňská Pohádka vánoc –  vůně vanilky, medu, oříšků a slastného karamelu, které vám vykouzlí pohádkovou atmosféru Vánoc uprostřed domova…

Pohádka vánoc
Pohádka Vánoc

Taky teď máme slevu na oblíbené aviváže 3+1 zdarma. Vyberte si 4 aviváže a zaplaťte tři. A klidně se s někým domluvte, aviváže jsou hodně koncentrované. Litrovka Vám vydrží 55 praní, takže třeba čtyři až pět měsíců.

Aviváže Eurona jsou  jiné než aviváže, co znáte.

  • Jsou 8x koncentrované, takže jich dávkujete opravdu malinko a přitom krásně voní.
  • Obsahují kondicionér, který narovnává vlákna, takže je žehlení mnohem jednodušší.
  • Jsou bílé, takže nezpůsobují šednutí prádla.
  • Obsahují luxusní kosmetické parfémy – opravdu voní úplně jinak, než aviváže z obchodu.

Pozor, jen do čtvrtka do 14 hod.

aviváže 3+1 zdarma
Aviváže 3+1 zdarma

A pak tady máme ještě letošní vánoční výrobky. Jsem z nich nadšená a zatím všichni, komu jsem výrobky půjčila. Tentokrát máme úklidové i hýčkací – mrkněte do předchozího článku – https://uklid-v-pohode.cz/novinky/jake-budou-letos-vanoce/.

Ty sprchové gely jsou opravdu luxusní.

Kde můžete objednat?

S Euronou nakupujete vždy za velkoobchodní ceny bez povinnosti dále nabízet ostatním. 

Vaše marže základní marže je 20 % a pokud nakupujete více, můžete mít ještě vyšší marži a tím pádem levnější ceny na výrobky.

S uvedením hesla sponzora 420-3082976640 získáte:

  • Levnější ceny už od prvního nákupu!
  • Startovací balíček v hodnotě 129 Kč zdarma bez ohledu na výši objednávky!

Vaše objednávka může být v jakékoliv výši, ale pokud nakoupíte za více než 100 bodů (cca 2.500 Kč v katalogových cenách), zaplatíte jen 2083 Kč a získáte zdarma kompletní vzorník Eurona vůní v hodnotě 499 Kč a další měsíc aviváž do balíku zdarma dle vlastního výběru (v hodnotě 199 Kč). A ještě budete mít levnější ceny celý další měsíc.

Můžete objednat sami pod odkazem nebo mi napište e-mail a já Vám pomůžu s výběrem výrobků. Abyste byli se vším, co si koupíte, spokojeni .