Akční bonus pro vás

Pokud objednáte do úterní půlnoci (25. 6. 2024 do 23:59), získáváte hodinovou individuální konzultaci, kde se zaměříme na to, co vás trápí při úklidu domova. Termín si spolu domluvíme, jak vám bude vyhovovat.

DNY
HODINY
MINUTY
SEKUNDY

Ukliďte si přes prázdniny

Pohodový úklid za 15 min denně

Chtěli byste mít doma uklizeno, ale nedaří se vám?

Váš dům je zahlcen spoustou věcí, které nemají své místo? Je jich tolik, že už se nikam nevejdou?

Vládne u vás tak trochu chaos? Často musíte něco hledat?

Ale na velký úklid nemáte čas ani energii? Jste unavené a nevíte, jak to stíhat s dětmi, prací a vařením?

Pojďte využít dlouhé letní dny a udělejte si doma konečně pořádek. 

  • Nevadí, že nejspíš budete týden nebo dva na dovolené.
  • Nevadí, že víkendy budete trávit u vody nebo na grilovačkách. 
  • Nevadí, že doma budete mít děti.
 

Přidejte se do kurzu a zbavte se nepořádku ve všech hlavních místnostech. Postupně projdeme a probereme vaše věci. Naučíte se, jak se rozhodovat, co si ponechat a co vyhodit. S ohledem na vaše potřeby a styl života. 

Stačí vám 15 minut denně, abyste viděli výsledky. 

 V kurzu budeme používat úklid metodou LENKA, který je: 

  • Logický
  • Efektivní
  • Nenáročný
  • Každodenní
  • Akční

 

Testováno na účastnicích mých kurzů. 🙂

Ukázka z kurzu Uklizený domov za 15 minut denně

Během prázdnin si doma společně uklidíme.

Postupně si uklidíte ve všech hlavních místnostech svého domova. Tempo bude pohodové, aby vám pořádek vydržel. 

Abyste se už nikdy nedostali do situace, že k vám přijde nečekaně sousedka na kafe a doma máte takový nepořádek, že z toho máte málem infarkt. Protože vygruntovat obývák před příchodem návštěvy umí každý. Ale pokud se vám nedaří pořádek udržet, tak je potřeba to vzít úplně od základů. 

Proto budeme uklízet postupně a pořádek si udržíme napořád. 

Znám to, měla jsem to úplně stejně.

Začínáme 1. července 2024

Ukliďte si přes prázdniny - pohodový úklid za 15 minut denně

Letní kurz ve volnějším tempu než je můj kurz na úklid celého domu, kterým už prošlo 64 žen.

Každé pondělí vám přijde e-mail s plánem a motivací k úklidu na zbytek týdne. Mám pro vás připravené tipy na úklid, videoukázky z mé domácnosti a motivaci, aby se vám ten úklid pro tentokrát podařilo dokončit.

Kurz je koncipován na dva měsíce. Obsah kurzu budete mít ve členské sekci s přístupem na 2 roky.

Každý den si vyberete jeden úkol na pár minut. Pokud si najdete 15 minut denně, je to za tři měsíce více než 20 hodin, které věnujete úklidu! A to už poznat jde. Máme vyzkoušeno.

Součástí kurzu je přístup do Klubu pro úklid v pohodě na 3 měsíce s možností prodloužení. V uzavřené facebookové skupině probíhá pravidelná motivace a sdílení našich úspěchů i neúspěchů. Přes prázdniny bude probíhat každý týden menší úklidová výzva se zajímavým úkolem, na který možná sami zapomínáte.

Společný on-line úklid. Dvakrát za měsíc se můžete zúčastnit společného úklidu přes Google Meet. Termíny střídám, aby se mohly zúčastnit zaměstnané ženy i maminky malých dětí. Probereme, jak se vám v úklidu daří, co aktuálně řešíte a nakonec si společně zauklízíme. Ženy mívají při společných úklidech velmi dobré výsledky. Máme ověřeno!

Bonus ke kurzu - přístup do Klubu pro úklid v pohodě na 3 měsíce

Na co se v kurzu zaměříme?

úklidové rutiny
úklid kuchyně
jak uklidit koupelnu
jak si uklidit ložnici a oblečení
jak si uklidt v obýváku
Jak zvládat úklid za 15 min denně

Jak se líbil účastnicím předchozí kurz?

Moc děkuji za kurz, opět mě nakopl k akci. Vyhovuje mi úklid po menších částech, lépe se mi daří uklidit věci, do kterých se mi nechce, ať už kvůli časové náročnosti, nebo rozhodovací paralýze 😃. Každodenní příspěvky a fotky mě motivují aspoň na 10 minut vybrat část, kterou udělám a většinou přetáhnu a uklidím toho více, nebo dodělám třeba danou polici. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, podařilo se mi projít většinu věcí a věřím, že zbytek dodělám.

Eva H.

Lenka je sympatická a empatická a má velmi rozumně nastavený přístup k úklidu, který zvládá perfektně. Kurz je velmi inspirativní a podporující. Doporučuji všem, co vítají šikovné tipy k organizaci svého domova a nechtějí být na to sami.

Linda M.

Díky kurzu jsem ve svém tempu prošla většinu bytu. A dá se to zvládnout i se dvěma dětmi, což jsem si vlastně ani nemyslela. Bavila mě ta podpora sdílením ve skupině, díky za ni!

Monika M.

Kurz mně ukázal, že i s minimem času dokážu svoji domácnost vyklidit, uklidit a hlavně ve zlepšeném stavu udržet. A to bez stresu a s obrovskou podporou celé skupiny. Lenko, moc děkuji. ❤️

Martina B.

Kurz byl příjemně, nenásilně a systematicky veden. Na každou otázku či příspěvek přišla rychlá povzbudivá reakce. Ocenila jsem milé společenství normálních ženských. Děkuji.

Petra K.

Jsem Lenka a naučím vás uklízet

Proč zrovna já? Protože vám rozumím.

Nikdy bych nevěřila, že zrovna já budu tvořit kurzy na úklid. Mám ráda systém a organizaci, ale děti mi přeskládaly život naruby a tak to chvíli vypadalo, že bychom doma uživili několik uklízeček. Na plný úvazek. Nebo možná raději Chocholouška… 

I proto jsem se zajímala o úklidové kurzy. Prošla jsem několika různými jako účastník a nakonec jsem si vytvořila svůj systém. 

Systém, který funguje.

Protože jsem nikdy neupřednostňovala úklid před aktivitami s dětmi, se svým mužem, před svými zálibami a koníčky. Možná stejně jako vy.

Ale pár minut denně si najdu. Funguje to. U mě i u žen, které mám v klubu a v kurzech.

Tak by to mohlo fungovat i u vás. Co myslíte?

Těším se na společný úklid. 🩷

POZOR: Pokud chcete platit v EUR, napište mi.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.