Uklizený domov za 15 min denně

Už brzy otevřu další běh kurzu. Přidejte se na nezávaznou čekací listinu a budete první, kdo se o tom dozví.

Chtěli byste mít doma uklizeno, ale nedaří se vám?

Váš dům je zahlcen spoustou věcí, které nemají své místo? Je jich tolik, že už se nikam nevejdou?

Vládne u vás tak trochu chaos? Často musíte něco hledat?

Ale na velký úklid nemáte čas ani energii? Jste unavené a nevíte, jak to stíhat s dětmi, prací a vařením?

Přidejte se do kurzu a zbavte se nepořádku v celém domě nebo bytě. Postupně projdeme všechny místnosti a probereme vaše věci. Naučíte se, jak se rozhodovat, co si ponechat a co vyhodit. S ohledem na vaše potřeby a styl života. 

Stačí jen 15 minut denně, abyste viděli výsledky.

Testováno na ženách. 🙂

Ukázka z kurzu Uklizený domov za 15 minut denně

Jak se líbil účastnicím pilotní projekt tohoto kurzu

Moc děkuji za kurz, opět mě nakopl k akci. Vyhovuje mi úklid po menších částech, lépe se mi daří uklidit věci, do kterých se mi nechce, ať už kvůli časové náročnosti, nebo rozhodovací paralýze 😃. Každodenní příspěvky a fotky mě motivují aspoň na 10 minut vybrat část, kterou udělám a většinou přetáhnu a uklidím toho více, nebo dodělám třeba danou polici. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, podařilo se mi projít většinu věcí a věřím, že zbytek dodělám.

Eva H.

Lenka je sympatická a empatická a má velmi rozumně nastavený přístup k úklidu, který zvládá perfektně. Kurz je velmi inspirativní a podporující. Doporučuji všem, co vítají šikovné tipy k organizaci svého domova a nechtějí být na to sami.

Linda M.

Díky kurzu jsem ve svém tempu prošla většinu bytu. A dá se to zvládnout i se dvěma dětmi, což jsem si vlastně ani nemyslela. Bavila mě ta podpora sdílením ve skupině, díky za ni!

Monika M.

Kurz mně ukázal, že i s minimem času dokážu svoji domácnost vyklidit, uklidit a hlavně ve zlepšeném stavu udržet. A to bez stresu a s obrovskou podporou celé skupiny. Lenko, moc děkuji. ❤️

Martina B.

Kurz byl příjemně, nenásilně a systematicky veden. Na každou otázku či příspěvek přišla rychlá povzbudivá reakce. Ocenila jsem milé společenství normálních ženských. Děkuji.

Petra K.