Uklizený domov za 15 min denně

Ukliďte si celý domov po malých krůčcích

Chtěli byste mít doma uklizeno, ale nedaří se vám?

Váš dům je zahlcen spoustou věcí, které nemají své místo? Je jich tolik, že už se nikam nevejdou?

Vládne u vás tak trochu chaos? Často musíte něco hledat?

Ale na velký úklid nemáte čas ani energii? Jste unavené a nevíte, jak to stíhat s dětmi, prací a vařením?

Přidejte se do kurzu a zbavte se nepořádku v celém domě nebo bytě. Postupně projdeme všechny místnosti a probereme vaše věci. Naučíte se, jak se rozhodovat, co si ponechat a co vyhodit. S ohledem na vaše potřeby a styl života. 

Stačí jen 15 minut denně, abyste viděli výsledky.

Testováno na ženách. 🙂

Ukázka z kurzu Uklizený domov za 15 minut denně

Postupně si uklidíte celý dům nebo byt, místnost po místnosti. Tempo bude pohodové, aby vám pořádek vydržel. 

Abyste se už nikdy nedostali do situace, že k vám přijde nečekaně sousedka na kafe a doma máte takový nepořádek, že z toho máte málem infarkt. Protože vygruntovat obývák před příchodem návštěvy umí každý. Ale pokud se vám nedaří pořádek udržet, tak je potřeba to vzít úplně od základů. 

Proto budeme uklízet postupně a pořádek si udržíme napořád. 

Znám to, měla jsem to úplně stejně.

Začínáme už brzy.

Přihlaste se na nezávaznou čekací listinu a budete první, kdo se o tom dozví. Navíc vám pošlu nejvýhodnější nabídku!

Uklizený domov za 15 minut denně

Zcela nový kurz ověřený 56 účastnicemi v pilotním provozu.

Každé pondělí vám přijde e-mail, který vám pomůže s plánem a motivací k úklidu na zbytek týdne. Mám pro vás připravené tipy na úklid, videoukázky z mé domácnosti a motivaci, aby se vám ten úklid pro tentokrát podařilo dokončit.

Obsah kurzu budete mít ve členské sekci s přístupem na 2 roky.

Každý den si vyberete jeden úkol na pár minut. Pokud si najdete 15 minut denně, je to za tři měsíce více než 20 hodin, které věnujete úklidu! A to už poznat jde. Máme vyzkoušeno.

Součástí kurzu je přístup do Klubu pro úklid v pohodě na 3 měsíce s možností prodloužení. V uzavřené facebookové skupině probíhá pravidelná motivace a sdílení našich úspěchů i neúspěchů. Každý měsíc se můžete zúčastnit úklidové výzvy, které obsahuje jeden delší úklidový úkol pro pozvednutí vzhledu vašeho domova.

Jednou za měsíc se můžete zúčastnit Společného úklidu přes Google Meet. Probereme, jak se vám v úklidu daří, co aktuálně řešíte a nakonec si společně zauklízíme. Ženy mívají při společných úklidech velmi dobré výsledky. Máme ověřeno!

Na co se zaměříme?

Jak se líbil účastnicím pilotní projekt tohoto kurzu

Kurz mě ukázal, že i s minimem času dokážu svoji domácnost vyklidit, uklidit a hlavně ve zlepšeném stavu udržet. A to bez stresu a s obrovskou podporou celé skupiny. Lenko, moc děkuji❤️

Martina B.

Moc děkuji za kurz, opět mě nakopl k akci. Vyhovuje mi úklid po menších částech, lépe se mi daří uklidit věci, do kterých se mi nechce, ať už kvůli časové náročnosti, nebo rozhodovací paralýze 😃. Každodenní příspěvky a fotky mě motivují aspoň na 10 minut vybrat část, kterou udělám a většinou přetáhnu a uklidím toho více, nebo dodělám třeba danou polici. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, podařilo se mi projít většinu věcí a věřím, že zbytek dodělám.

Eva H.

Lenka je sympatická a empatická a má velmi rozumně nastavený přístup k úklidu, který zvládá perfektně. Kurz je velmi inspirativní a podporující. Doporučuji všem, co vítají šikovné tipy k organizaci svého domova a nechtějí být na to sami.

Linda M.

Kurz máš parádně propracovaný, všechno na sebe hezky navazuje, a to jak e-maily tak i příspěvky na Facebooku. Věnovala jsi se nám každý den a byla jsi hned "při ruce". Za mě je to super kurz, při kterém si člověk v pohodě zvládá uklidit celý byt/dům.

Martina S.

Díky kurzu jsem ve svém tempu prošla většinu bytu. A dá se to zvládnout i se dvěma dětmi, což jsem si vlastně ani nemyslela. Bavila mě ta podpora sdílením ve skupině, díky za ni!

Monika M.

Kurz byl příjemně, nenásilně a systematicky veden. Na každou otázku či příspěvek přišla rychlá povzbudivá reakce. Ocenila jsem milé společenství normálních ženských. Děkuji.

Petra K.

S kurzem jsem byla velmi spokojena, dobře mě to nasměrovalo.
 

Alena S.

Podpora v kurzu úžasná, děkuji.

Jana P.

Těším se na společný úklid. 🤍

Přidejte se