Klub pro úklid v pohodě

Ukliďte si v pohodě celý dům

Chcete mít z vašeho domova místo, které budete milovat? Místo, kam se budete rádi vracet a trávit v něm svůj volný čas? A co kdybyste to všechno zvládli sami v klidu a v pohodě?

Pohodovým tempem si uklidíte celý dům nebo byt.

Uděláte z něj místo, kde se budete cítit skvěle.

A pořádek si udržíte pomocí krátkých návyků, které nezaberou více než dvě minuty.

V klubu na to nebudete sami.

Budeme uklízet postupně, po malých krůčcích.

Vím, že nemáte čas. Ale abyste viděli výsledek, stačí vám jen pár minut denně.

Budeme se setkávat v uzavřené skupině, která nikoho nesoudí.

Ukázka z kurzu Ukliďte si ložnici po malých krůčcích

Postupně si uklidíme celý dům nebo byt, místnost po místnosti. Budeme uklízet pozvolna, aby nám ten úklid vydržel, a naučíme se, jak si pořádek udržet. 

Abyste se už nikdy nedostali do situace, že k vám přijde nečekaně sousedka na kafe a doma máte takový nepořádek, že z toho máte málem infarkt… Protože vygruntovat obývák, když čekáte návštěvu, umí každý. Ale pokud se vám nedaří pořádek udržet, tak je potřeba to vzít úplně od základů. 

Proto budeme v klubu uklízet postupně a pořádek si udržíme napořád. 

Znám to, měla jsem to úplně stejně…

Přidejte se od 5. února 2024 za zaváděcí cenu.

Na co se v Klubu zaměříme?

Co vás v KLUBU konkrétně čeká?

Zhodnotíme stav našich domovů a vybereme, co by jim nejvíc prospělo.

Mám pro vás připravené tipy na úklid, videoukázky z mé domácnosti a motivaci, aby se vám ten úklid pro tentokrát podařilo dokončit.

Každý den si vyberete jeden úkol na pár minut. Pokud si najdete deset minut denně, je to za tři měsíce 15 hodin, které věnujete úklidu. Dvacet minut 30 hodin! A to už poznat jde. Mám vyzkoušeno. 🙂

Hlavní část kurzu poběží v uzavřené facebookové skupině, kde můžete bez obav sdílet své úspěchy i nezdary a vzájemně se podporovat.

Každé pondělí vám přijde e-mail, který vám pomůže s plánem a motivací k úklidu na zbytek týdne.

Jednou za měsíc se potkáme naživo přes Google Meet, kde probereme, jak se vám v úklidu daří a zaměříme se na to, co aktuálně řešíte

A jak se účastnicím líbily mé předchozí minikurzy?

S minikurzem jsem byla velmi spokojena. Libi se mi, ze muzeme uklizet spolecne, ze dostanu zpetnou vazbu a inspiraci. Za ten tyden jsem prosla celou kuchyn a poradne dopodrobna ji znovuobjevila, znovu se do ni zamilovala a vysperkovala jsem si ji. Citim se v kuchyni zase velmi dobre a nedela mi problem v ni udrzovat poradek. Jiz behem minikurzu jsem zjistila, ze me vice bavi v kuchyni varit a nemam problem do vareni zapojit i deti, protoze v ni neni chaos.

Michaela P.

Ahoj Leni, moc děkuji za tento kurz. Konečně něco, co mě od začátku nezahltilo "musím být dokonalá". Jinde pořád čtu "mějte večer čistou kuchyň" Ale to je pro mě prostě moc, sle "vyčistěte večer dřez" je něco, co zvládám i v plném pracovním nasazení a i když je třeba kolme kopa špinavého nádobí, cítím se ráno lépe. Ty malé krůčky jsou opravdu fajn, nikam nic netlačit, ale jet pomalinku. A hlavně motivace v podobě skupinky na FB a to vědomí, že v tom nejsem sama. Moc děkuji ještě jednou, pro mě zatím nejlepší minikurz, co jsem potkala.

Zdeňka K.

Kurz byl perfektně připraven, nechyběla motivace, inspirace, rady a skvělé doporučení jak na úklid a udržování pořádku.
Moc děkuji, těším se na další.

Helena G.

A hodnocení minikurzu na úklid ložnice už jen ve zkratce

Hodnocení kurzu úklid ložnice

Těším se na společný úklid. 🤍

Přidejte se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.