Ukliďte si ložnici po malých krůčcích

Prodej kurzu skončil. Pokud chcete být informovaní, až otevřu nový kurz, zapište se do seznamu TADY. Pošlu Vám e-mail, až budu otevírat nový kurz.

Chcete udělat z ložnice místo, kde si po náročném dni parádně odpočinete? Mít ve skříních oblečení poskládané tak přehledně, že se ráno bez problémů rozhodnete, co si dneska vezmete na sebe a budete vědět, že vám to sluší, není Vám to velké ani malé? 🙂

V minikurzu si celou ložnici společně uklidíme a naučíme se ji udržovat, aby pro nás byla místem, kam se večer rády vracíme a nacházíme tam potřebný klid.

Chcete mít ložnici, kde si odpočinete a načerpáte síly do dalšího dne?

Oblečení poskládané přehledně, abyste věděly, co si každé ráno vzít na sebe?

A samotné se Vám do toho nechce?

Pojďte si uklidit společně. Protože když na to nejsme sami, tak to vždycky víc baví.

Uklízet budeme postupně, po malých krůčcích.

Tempem, jaké Vám bude vyhovovat.

Kurz bude probíhat v uzavřené skupině, která nikoho nesoudí.

Termín minikurzu: 18. - 24. 9. 2023

Co Vás na kurzu čeká?

Zhodnotíme stav našich ložnic a vybereme, co by jim nejvíc prospělo.

Každý den si vyberete jeden úkol podle Vašich možností a potřeb.

Mám pro Vás připravené tipy na úklid, videoukázky z mé ložnice a motivaci, aby se Vám ten úklid pro tentokrát podařilo dokončit. 😉

Každé ráno Vám přijde e-mail s nejdůležitějšími informacemi.

Hlavní část kurzu poběží v uzavřené facebookové skupině, kde můžete bez obav sdílet své úspěchy i nezdary a vzájemně se podporovat.

A já mám pro Vás připravenou motivaci, aby se Vám do úklidu chtělo, i když se Vám nechce. 🙂

Celý týden si společně užijeme a na jeho konci za sebou uvidíme kus práce.

ukliďte si ložnici a oblečení
Pojďte si uklidit ložnici a oblečení

A jak se líbil můj předchozí minikurz jeho účastnicím?

"Největším AHA momentem bylo mytí dřezu večer. Nejdřív jsem si říkala, že je to blbost, ale výsledek se dostavil. Hned ráno jsem si s chutí udělala snídani i kávu, nemusela jsem utíkat od nádobí z večera (žádné nebylo)😆. "
Veronika V.
"S minikurzem jsem byla velmi spokojena. Libi se mi, ze muzeme uklizet spolecne, ze dostanu zpetnou vazbu a inspiraci. Za ten tyden jsem prosla celou kuchyn a poradne dopodrobna ji znovuobjevila, znovu se do ni zamilovala a vysperkovala jsem si ji. Citim se v kuchyni zase velmi dobre a nedela mi problem v ni udrzovat poradek. Jiz behem minikurzu jsem zjistila, ze me vice bavi v kuchyni varit a nemam problem do vareni zapojit i deti, protoze v ni neni chaos."
Michaela P.
"Ahoj Leni, moc děkuji za tento kurz. Konečně něco, co mě od začátku nezahltilo "musím být dokonalá". Jinde pořád čtu "mějte večer čistou kuchyň" Ale to je pro mě prostě moc, sle "vyčistěte večer dřez" je něco, co zvládám i v plném pracovním nasazení a i když je třeba kolme kopa špinavého nádobí, cítím se ráno lépe. Ty melé krůčky jsou opravdu fajn, nikam nic netlačit, ale jet pomalinku. A hlavně motivace v podobě skupinky na FB a to vědomí, že v tom nejsem sama. Moc děkuji ještě jednou, pro mě zatím nejlepší minikurz, co jsem potkala."
Zdeňka K.
"Krásný odrazový můstek, přesně takové "nakopnutí" ke změnám jsem potřebovala. Ještě najít více času, ale to si musím zorganizovat sama. :-)) Děkuji."
Pavla F.
"Minikurz byl skvělý, nakopl mě k akci a nakonec se mi podařilo uklidit celou kuchyni. Úklid po malých krůčcích je pro mě zásadní, pokud nestíhám, nebo je toho moc najednou mám tendence to vzdát. Moc děkuji."
Eva H.
"Lenka se skvěle připravila, během kurzu nás povzbuzovala a motivovala. Bylo vidět, že ji to baví a snažila se svoji zkušenost předat ostatním, což se povedlo:)"
Marcela P.

A hodnocení předchozího minikurzu ve zkratce

Minikurz reference (kurz na kuchyň)

 

Přidáte se tentokrát i vy? Těším se na společný úklid. 🤍

Přidejte se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.