Úklid v pohodě

Úklid v pohodě

zamilujte si svůj domov  🤍

Do konce prázdnin ještě platí letní katalog, který byl tentokrát úplně nadupaný novinkama. Všechny jsem je vyzkoušela přímo na videu, na které můžet kouknout o kousek níž. A kdybyste chtěli vyzkoušet také, mám pro Vás dvě zprávy:

    • Kterýkoliv výrobek můžete koupit a vrátit, pokud Vám nebude vyhovovat. 
    • Pokud máte své zákaznické číslo, domluvte se se svým sponzorem, aby Vám dal vzoreček na vyzkoušení. Určitě se s Vámi rád potká, jako se potkávám já se svými zákazníky. 
    • Pokud své zákaznické číslo ještě nemáte, napište mi, pomůžu Vám s tím.

Takže, pokud jste ještě letní katalog neviděli, můžete si ho prohlídnout tady na stránkách Eurony (chce povolit Flash Player a v mobilech to umí (jen) aplikace Puffin) nebo se přihlašte na svůj Eurona účet a po pravé straně najdete katalog v PDF.

A co udělalo největší radost mně? Mrkněte na video, tam se to dozvíte.

Krém na opalování s minerálním filtrem SPF 25

Krém na opalování máme úplně přírodní bez zbytečné chemie a s minerálním filtrem, který chrání proti UVA i UVB záření. Vyzkoušela ho i Míša s Matýskem a opravdu se krásně roztírá a voda ho nesmyje, takže se můžete koupat, jak dlouho chcete. A funguje hned po natření.

A vydrží dva roky, takže pokud jste nestihli exotickou dovolenou letos, můžete si ho vzít i příští rok :-).

Krém s minerálním filtrem krásně vydrží i po koupání
Krém s minerálním filtrem - recenze

Přírodní alginátová maska pro regeneraci pleti

Alginátovou masku jsme už vyzkoušely snad všechny. Krásně hydratuje, příjemně chladí a na jednu masku stačí jen jedna lžíce, takže Vás se zákaznickým číslem vyjde na 30 – 40 Kč.

A jak ji používat? Pokud jste zákazníky Eurony z naší sítě, mrkněte na video ve skupince na Facebooku. Natočila Bára Fraczkiewicz přímo s paní kosmetičkou.

Použití alginátové masky
Alginátová maska od Eurony v praxi

Úžasná vůně Nani Lei

A letní vůni Nani Lei jsem vyzkoušela já a musím říct, že voní nádherně! Hlavně ta aviváž, jde krásně cítit i po vyprání a usušení v sušičce. Je hypoalergenní a bez sporného konzervantu methylisothiazolinone. Rozhodně stojí za vyzkoušení, je to svěží ovocná vůně, která krásně voní i když dáte prádlo sušit do sušičky.

Mimochodem… aviváže z Eurony v klidu používám už 13 let, sušičku mám celou tu dobu. Pořád tu samou. A pořád funkční :-).

Opravdu to chce vyzkoušet a vy pozorní už víte, že se nemusíte obávat žádného nákupu nevyzkoušeného zboží – kdyby Vám nesedělo, tak do 30 dnů vraťte na Euronu a dostanete zpátky celou částku.

vzorečky letní vůně
Vzorky výrobků na úklid pro zájemce zdarma

Kde můžete objednat?

S Euronou nakupujete vždy za velkoobchodní ceny bez povinnosti dále nabízet ostatním. 

Vaše marže základní marže je 20 % a pokud nakupujete více, můžete mít ještě vyšší marži a tím pádem levnější ceny na výrobky.

S uvedením hesla sponzora 420-3082976640 získáte:

    • Levnější ceny už od prvního nákupu!
    • Startovací balíček v hodnotě 129 Kč zdarma bez ohledu na výši objednávky!

Vaše objednávka může být v jakékoliv výši, ale pokud nakoupíte za více než 100 bodů (cca 2.500 Kč v katalogových cenách), zaplatíte jen 2083 Kč a získáte zdarma kompletní vzorník Eurona vůní v hodnotě 499 Kč a další měsíc aviváž do balíku zdarma dle vlastního výběru (v hodnotě 199 Kč). A ještě budete mít levnější ceny celý další měsíc.

Můžete objednat sami pod odkazem nebo mi napište e-mail a já Vám pomůžu s výběrem výrobků. Abyste byli se vším, co si koupíte, spokojeni .