naučím vás uklízet 🩷

V červnu jste se těšily, až konečně skončí škola, kroužky a všechny ty povinnosti a teď se těšíte, kdy už konečně začne škola a zavládne u vás doma řád a pořádek? Neměla jsem to jinak. Proto jsme letos společně s dalšími konzultantkami Útulného domova naplánovaly akci Podzim s Útulným domovem.

Moje část se bude týkat úklidu ložnice, protože miluju ten pocit, když večer přijdu do čisté uklizené ložnice, jen se převleču a můžu si jít lehnout nebo ještě před spaním přečíst pár stránek. A ráno… taky máte pocit, že se Vám to oblečení nějak hromadí? Že máte plné skříně a přitom nemáte co na sebe? 

Pojďme tomu udělat přítrž a společně si uklidit celou ložnici včetně skříně s oblečením nebo šatnou, pokud ji máte jinde. Protože jednou za čas to oblečení prostě probrat musíme a já doporučuju to udělat po sezóně, kdy si ještě pamatujeme, které tílko jsme nosily každý den a které se krčí vzadu, protože v něm nevypadáme tak dobře jako kdysi… 🙂

Nebudu vás nutit nic vyhazovat, sama to nemám ráda. Ale společně koukneme na to, jestli nemáte ve skříni věci, co už deset let neoblečete, ale vzdát se jich nechcete, protože jste za ně tehdy daly půl výplaty. Co s tím? 

Řekneme si v kurzu.