naučím vás uklízet 🩷

Jmenuji se Lenka Švrčinová a jsem správcem údajů, které mi udělujete.

Pokud jste mým zákazníkem, spolupracovníkem nebo jste „jen“ návštěvníkem těchto stránek, svěřujete mi své osobní údaje. Přečtěte si proto, jak je chráním, a jaká práva máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů) Děkuji za vaši důvěru!

Kdo je správce?

Správcem Vašich osobních údajů je Ing. Lenka Švrčinová, Čtvrť Frant. Bartoše 623, Zlín, IČ: 74316826. Provozuje webové stránky www.uklid-v-pohode.cz.

Vůči vašim osobním údajům je v pozici správce. Určuje, jak budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem, po jak dlouhou dobu a vybírá případné další zpracovatele, kteří jí se zpracováním budou pomáhat.

Jak mě můžete kontaktovat?

Pokud budete mít jakékoliv otázky či připomínky, kontaktujte mě na e-mailové adrese: lenka@uklid-v-pohode.cz nebo rychleji na telefonu (+420) 728 215 231. 

Jaké osobní údaje zpracovávám?

Zpracovávám především údaje, které mi sami poskytnete a to na osobní schůzce, po telefonu, e-mailem, přes SMS nebo přes aplikace jako je Messenger, WhatsApp apod. nebo vyplněním formulářů. 

V případě spolupráce využíváme on-line kancelář společnosti Eurona by Cerny. Pro přístup do této kanceláře je potřebná registrace, kde se uvádí jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa. Tyto údaje mi poskytujete dobrovolně a jsou nezbytně nutné pro možnost nakupování za velkoobchodní ceny a pro účely fakturace. Bez nich není možné doručit balík, případně informovat o novinkách či akcích atd.

Kancelář je zabezpečena přihlašovacím jménem a heslem a najdu zde údaje, které zadáváte při registraci (jméno, příjmení, město, telefonní číslo a e-mailová adresa) a stejně tak údaje o Vašich posledních objednávkách. Mám přístup k údajům lidí mnou registrovaných a k údajům lidí z jejich registrované struktury.

Běžné osobní údaje, které zpracovávám: jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, datum registrace, u podnikatelů IČ, informace o Vašich obchodních výsledcích (bodech), pozice ve struktuře, nárok na bonusy, dárky, fotografie z akcí, kterých jste se zúčastnili, videozáznamy z akcí, vaše zájmy, případně profilové fotografie nebo recenze na výrobky apod.

Marketing - zasílání newsletterů

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno), na co klikáte v e-mailu, využívám za účelem přímého marketingu – zasílání obchodních sdělení. 

Pokud si objednáte výrobky či vzorky nebo zahájíme spolupráci, vnímám oprávněný zájem posílat Vám newslettery s tématikou aktuálních zpráv, ukázek účinnosti, pozvánek na školení a další akce, know-how klíčového pro úspěšné podnikání čili tipy pro Vaši úspěšnou kariéru. Budu to dělat maximáně po dobu 5 let od přihlášení. V případě, že trvá smluvní vztah, jsou některé údaje uchovávány pro plnění právních povinností nebo pro účely oprávněného zájmu.

Kdykoliv se můžete ze zasílání newsletterů odhlásit tlačítkem „odhlásit se“ v patičce každého zaslaného e-mailu.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráním osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráním je, jako kdyby byly moje vlastní. Přijala jsem a udržuji vešerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení Vašich osobních údajů. 

Předávání dat mimo EU

Data zpracováváme výhradně v Evropské unii nebo v zemích, které zajišťují odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise.

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu: lenka@uklid-v-pohode.cz. 

Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup nás můžete kdykoli vyzvat a my vám doložíme ve lhůtě 30 dní, jaké vaše osobní údaje zpracováváme a proč.

Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování můžete využít, pokud se domníváte, že zpracováváme vaše nepřesné údaje, domníváte se, že provádíme zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat nebo pokud vznesete námitku proti zpracování. Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování. (Např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení.)

Právo na přenositelnost

Pokud byste chtěli své osobní údaje vzít a přenést k někomu jinému, budeme postupovat stejně jako při využití práva na přístup – jen s tím rozdílem, že vám informace dodáme ve strojově čitelné podobě. Tady potřebujeme alespoň 30 dní.

Právo na výmaz (být zapomenut)

Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). Nechceme na vás zapomenout, ale pokud si to budete přát, máte na to právo. V takovém případě vymažeme veškeré vaše osobní údaje ze systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebujeme 30 dní.

V některých případech jsme vázáni zákonnou povinností, a např. musíme evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smažeme všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budeme informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů

Pokud máte pocit, že s vašimi údaji nezacházíme v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budeme moc rádi, pokud nejprve budete o tomto podezření informovat nás, abychom s tím mohli něco udělat a případné pochybení napravit. Své případné chyby napravujeme prioritně, upozornitelů si vážíme!

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení

E-maily s inspirací, články či produkty a službami vám zasíláme na základě našeho oprávněného zájmu. Odhlásit se můžete prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Mlčenlivost? 

Dovolujeme si Vás ujistit, že spolupracovníci a zpracovatelé, kteří budou zpracovávat vaše osobní údaje, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení vašich osobních údajů. Bez vašeho souhlasu nebudou vaše osobní údaje vydány žádné jiné třetí straně.

Tyto zásady zpracování osobních údajů platí od 23.5.2018.

V případě jakékoliv změny našich zásad zpracování osobních údajů, bude nové znění těchto zásad uvedeno vždy na této adrese. Podívejte se na tuto stránku v libovolný čas, kdy chcete vidět aktuální znění našich zásad zpracování osobních údajů.

DĚKUJI VÁM ZA VAŠI DŮVĚRU!

Lenka Švrčinová