naučím vás uklízet 🩷

Zeptala jsem se svých zákazníků, které výrobky jim doma nesmí chybět, když opravdu šetří?

Univerzální čistící přípravek

Už jste si někdy počítali, na kolik vás vyjde lahev univerzálního čističe?

Pokud umýváte s Euronou, je to jednoduché. Litrovku koncentrátu koupíte za 229 Kč.

Je to moc? Počítejte dál.

Pokud máte vlastní zákaznické číslo, koupíte tuhle litrovku za 190,80 Kč. Nebo za míň, když objednáváte víc. Ale stačí, když uvažujeme v číslech pro běžné zákazníky.

Je to pořád moc? A co tohle?

Z jedné litrovky uděláte 50 půllitrovek. Protože do rozprašovače dám 20 ml přípravku a doplním to vodou.

Takže mi tahle „drahá“ lahev vydrží rok a za tu půllitrovku dám 3,80 Kč. A můžu s ní umývat všechno od sklepa po půdu a navíc nádherně voní.

Kolik že to stojí váš čistič? 

z jednoho přípravku 50 lahví
Čistič na vše od sklepa po půdu

Krásně voní, výborně čistí, používám denně na všechny omyvatelné plochy. Bez Univerzálu to u nás doma prostě nejde.

Vyberte si z několika parfemací.

Green
Spring aloe
Ice Wind
Black Grape
Levandule
Malina_mata

Čistič koupelen

Taky koncentrát. 500 ml je v katalogu za 174 Kč. Fíha, to je peněz, nejsem blázen, že ho doporučuji těm, co šetří?

Ani ne, pojďte zase počítat.

Se zákaznickým číslem totiž koupíte koncentrát za 145 Kč a ještě ho naředíte s vodou v poměru 1:3, takže naředěná půllitrová lahev vás vyjde na 36,20 Kč. To je polovina toho, co dáte za jiné čističe (nepočítám privátní značky, které drží cenu na úkor kvality).

A co účinnost?

Přípravek Eurona obsahuje složku proti vodnímu kameni a impregnační složku, takže není potřeba čistit tak často. Jednoduše nastříkáte na umyvadlo a baterie, necháte chvilku působit a setřete houbičkou. Pokud chcete waw efekt, jako mám já na fotce, tak to ještě vezměte utěrkou do sucha. Impregnační složka bude působit několik dní, takže kromě peněz ušetříte i čas :).

Čistič kuchyní

Výborný na čištění hodně umaštěných povrchů v kuchyni – např. stěna za sporákem, digestoř, horní skříňky… a používám ho i na filtry z digestoře (dají se dát do myčky, ale pak vám zčernají, protože jsou většinou z hliníku a ten si s myčkou nerozumí). Všechno ostatní zvládne univerzál, ale čistič kuchyní lépe odmašťuje. Čistič kuchyní stojí 159 Kč, pro zákazníky s vlastním Eurona ID 132,50 Kč, takže půllitrová naředěná lahev vyjde na 33 Kč.

Přípravek na nádobí

Hledáte přípravek na nádobí, který lépe umývá, nevysušuje ruce a ještě vyjde levněji než konkurence? Právě jste ho našli. Já jsem vzala jednou ten malý s dávkovačem a teď už kupuju litrovky na naředění (ten malý se dá použít i neředěný, ale používá se ho pidikapička).

Velká litrovka stojí 209 Kč, vy ho koupíte za 174 Kč a do každého dávkovače dáte 10 ml a dolejete vodou. Tím pádem máte jeden 400ml „jar“ za 17,40 Kč.

z jednoho přípravku naředíte deset

Čistič podlahy PVC

Opět koncentrát. V katalogu stojí 149 Kč, vy za něj dáte 124,20 Kč a do kýble vody ho dáte maximálně 10 ml. Nebo přípravek jen protřepejte a vymáchejte víčko ve vodě na vytírání, úplně to stačí. Krásně pění, podlaha po umytí je jasnější a leskne se.

Podle zkušeností zákazníků vydrží přípravek minimálně dva roky.

Čistič oken a zrcadel

Pro čištění skel, oken, zrcadel, televizorů, monitorů,.. Opět přípravek, který si bez problémů naředíte sami doma, takže ušetříte za lahve i za tu vodu, co byste jinak nesli z obchodu. Stojí 139 Kč přes katalog nebo 115,80 Kč a po naředění vyjde 0,5 litru na 29 Kč. A úklid je rychlovka. Jen umyju nahrubo od nejhorší špíny, pak navlhčím čistějším hadrem, protože to mezitím uschlo, a stáhnu stěrkou.

My máme to okno fakt velké, u vás to bude ještě rychleji :).

Umyté okno

Přípravky na praní

700 Kč za prášek na praní? Který blázen by si ho koupil?

Určitě všichni, co umí počítat. Už jen proto, že obvyklého prášku dávkujete 80 až 120 g, to je 4x víc, než kolik dáváme my co pereme v Euroně. Není to divné?

Odpověď vás asi nepřekvapí. Prášek z Eurony je koncentrovaný. Jednoduše obsahuje jen ty složky, které jsou opravdu nutné pro vyprání. A ostatní prášky? Ty obsahují kde co (a asi ani nechcete vědět, co všechno). Ale namátkou třeba i písek, peří nebo drcené sklo. Máte doma ekzematika? Pryč od těchto prášků! Myslím to vážně, v Euroně máme hodně maminek, co se jejich dětem ulevilo po přechodu na naše prací přípravky.

Ale není třeba se děsit, prostě jen vyzkoušejte a uvidíte sami. S Euronou nic neriskujete, protože kdo není spokojen, dostane své peníze zpátky.

A klidně nezačínejte tím nejdražším práškem, ale univerzálním. Vychází ještě lépe a můžete ho použít na bílé i na barevné prádlo. A za jednu dávku dáte jen 4,30 Kč.

Pokud máte rádi čísla, mrkněte na tabulku. Počítala jsem ji před třemi lety, ale myslím, že se situace nijak zásadně nezměnila.

Nečekejte na další akci v supermarketu. Přestaňte tahat těžké krabice a začněte prát výhodně.

srovnání cen

Čistič pračky

Vše o praní jsem už rozepisovala tady a čističi pračky jsem se věnovala docela dost, tak jen koukněte na odkaz. A na cenu, která je 79 Kč pro nákup z katalogu nebo 65,80 Kč, pokud si ho koupíte sami. Doporučuji podívat se na ukázky, co za špínu teče z pračky během čištění tímto čističem a pochopíte, proč běžné čističe ani ocet nestačí. Také pod odkazem.

Přípravky na skvrny

V Euroně máme několik přípravků na skvrny a při jejich správném použití vypereme prakticky cokoliv. Víte, kolik peněz to je, když nemusíte kupovat nové a nové trička, bodýčka nebo třeba utěrky?

Čím dříve se do boje se skvrnami pustíte, tím lépe. Můžete použít Předpírkový sprej, který nastříkáte na skvrnu, necháte chvilku působit, promnete nebo zapravíte kartáčkem a opět necháte působit, pak jen vložíte do praní. Také můžete použít Multifunkčního agenta, který je skvělý pomocník v celé domácnosti a nebo můžete přidat do praní Bioaktivní odstraňovač skvrn, který se přidává přímo k praní. 

Více o skvrnách najdete v TOP knize, kterou posílám všem svým registrovaným zákazníkům. 

top kniha

A co je úplně nejlepší?

Všechny tyto výrobky můžete mít zadarmo. 

Sami se rozhodněte, jestli z vás bude spokojený zákazník nebo poradce, co výrobky doporučuje dál a je za to odměňován – třeba právě balíky drogerie zadarmo. Nebo pěknou provizí na účet. 

Ale základem je výrobky vyzkoušet. Všechno začíná první objednávkou.

Kde můžete objednat?

Nejvýhodněji nakoupíte přímo na e-shopu výrobce, české firmy EURONA s.r.o., která nabízí velkoobchodní ceny všem registrovaným zákazníkům. 

Automatická sleva pro všechny registrované zákazníky ve výši min 20% marže (tj. cca 16,7 %).
  • Neplatíte žádné poplatky.
  • Sami si vybíráte, jak často objednáváte a kolik výrobků koupíte. 
  • Nemusíte nikomu nic prodávat a nabízet, to dělají jen poradci. 
  • Ceny máte automaticky nižší už od první objednávky.

Chcete pomoct s výběrem výrobků? Ozvěte se mi. Ráda Vám poradím, které výrobky se osvědčily mně.