naučím vás uklízet 🩷

A jsou fuč. Stačilo pár dní a je po Vánocích. Pupky narvané k prasknutí, cukroví, bramborový salát ani kapra nechceme aspoň rok ani vidět. 🙂 

A pořádek? Ten jsme nakonec nějak zvládli. Sice to stálo trochu stresu a úklidu po nocích, občas bylo potřeba seřvat rodinu, že se dost nezapojují, a že k vám Ježíšek možná ani netrefí, ale nakonec se podařilo, tak co. Hlavně, že bylo uklizeno, tak to příští rok uděláme stejně… nebo ne? 

Nešlo by to příští rok jinak? Ne, nebojte, nemyslím tu žranici, tu si klidně nechte, ta k Vánocům tak trochu patří. Ale proč se stresovat kvůli nepořádku, když se to dá zvládat i jinak?  

Co kdybychom to tentokrát zkusili spolu. Už za pár dní startuje můj úplně nový projekt – Klub pro úklid v pohodě – kde spolu ten nepořádek pokoříme.

Po malých krůčcích si uklidíme celý dům/byt a naučíme se, jak pořádek udržovat bez zbytečných nervů. Není potřeba uklízet celé dny, stačí najít efektivní systém a zavést drobné změny a návyky. A na ty stačí pár minut denně, takže budete mít mnohem víc volného času.

Úklid nemusí být jen nudná a otravná povinnost. A hlavně v tom nemusíte být sami. Přidejte se a pojďte uklízet společně. Bude Vás to mnohem víc bavit. Přísahám!

Víc info najdete tady → Klub pro úklid v pohodě.

SEDM DNÍ k čistému domovu

Přidejte se k naší sedmidenní výzvě a proměňte svůj domov v oázu klidu a čistoty - klikněte a začněte hned!
NOVINKA

Těším se na Vás

ve skupině