naučím vás uklízet 🩷

To jsem takhle jednou sedla na vlak a jela půl dne až do Roztok u Prahy. Ze Zlína, takže fakt skoro pět hodin… Tam jsem se setkala s Helčou z Útulného domova a další den s dalšími dvěma budoucími konzultantkami, Verčou a Jarkou, celý den jsme se školily a večer jsem jela domů jako opravdová konzultantka Útulného domova s certifikátem.

Osvědčení o absolvování kurzu pro konzultantky Útulného domova
Osvědčení o absolvování kurzu pro konzultantky Útulného domova

Ano, tak snadné to bylo, ale co tomu předcházelo?

Už delší dobu jsem řešila pořádek doma. Jsem celkem zorganizovaný člověk, ale moje děti mi do života vnesly takový chaos, že jsem dlouho nevěděla, čí jsem. Prošla jsem si několika společnými úklidy a viděla jsem, jak mi to pomáhá. Jasně, nikdo jiný to za vás neuklidí, ale ta motivace…! Ta je pořádná. Asi mi stačí ke štěstí málo, ale když dávají všichni fotky uklizených pokojů, musím přece máknout taky a ve finále si najdu čas i tam, kde není. Protože kdo z nás má spoustu volného času..?

Těch kurzů jsem si prošla několik. Byly i takové, které mi nic moc nepřinesly, a takové, ke kterým jsem se ráda vracela. A to byly právě kurzy od Heleny Procházkové. A když pak tahle žena vypsala „nabídku“ na práci úklidové konzultantky, neváhala jsem ani vteřinu. Poslala jsem zprávu: „Heli, moc ráda bych šla i do kurzu pro tvé budoucí konzultantky,“ a pak už to šlo rychle.

Domluvily jsme se na školení přímo v Roztokách, kde jsme probraly spoustu věcí ohledně konzultací u klientek včetně praktického tréninku a domluvily se na dalších pravidelných školeních, které už probíhají on-line.

Ze školení konzultantek Útulného domova

A pak to mělo docela rychlý spád. Z občasné práce pro klientky u nich doma vzniklo společné pořádání kurzů o úklidu a tvorbě „útulného domova“, které mě moc baví a rozhodně v tom chci pokračovat. Máme další konzultantky, pořádáme další a další kurzy a na ty moje se můžete podívat nahoře v menu a ještě toho pro vás vymýšlím spoustu dalšího. 🙂

Zajímá Vás, jak pokračujeme?

Zapište se do seznamu a já Vám dám vědět, až budeme zase otevírat další kurzy. Nebo využijte konzultaci přímo u Vás doma. 

.