naučím vás uklízet 🩷

Jak nejvíc ušetřit

Zeptala jsem se svých zákazníků, které výrobky jim doma nesmí chybět, když opravdu šetří?

Ekologický čistič za 4 Kč?

Ano, protože Univerzální čistič je koncentrát a vy z něj naředíte 50 rozprašovacích lahví.

Koupíte si 1 univerzální přípravek (za 249,- Kč mínus vaše sleva, tj. za 207,50 Kč) a k tomu lahvičku, co buďto máte doma, nebo najdete i na e-shopu. A těch lahviček z něj uděláte 50, takže vás jedna lahev připravená k umývání všeho možného, vyjde na 4,15 Kč. 

A co nový EKO UNIVERZÁL?

Eurona nabízí ekologický Univerzální čistič v parfemaci Auri Skye.

Kromě toho, že je 100% ekologický a máme to potvrzené získáním náročných certifikátů Ecolabel, Česká kvalita a Ekologicky šetrný výrobek, tak je testováním prokázáno, že je ještě koncentrovanější a stačí ho do rozprašovací lahve jen 16 ml. Takže z jednoho koncentrátu si naředíte 62,5 lahví kvalitního čističe, který vás vyjde na necelé čtyři koruny.

Chcete výpočet?

  • 1 koncentrát univerzálu: 299,-
  • cena pro zákazníky: 249,-
  • 1 lahev: 249 : 62,50 = 3,98
Univerzální čistič ekologický levný

Univerzál je skvělý na běžný úklid, ale i na:

  • mastné skvrny – na oblečení i pro kuchaře, na připálené hrnce, pánve od oleje
  • pro maminky na skvrny od smůly, na zdi od voskovek, na odstranění samolepek nebo když se dítě otře o výfuk
  • do obýváku na čištění koberců, pohovek, křesel
  • pro zahradníky na hubení mšic, na prach u sušených květin
  • pro automechaniky na montérky, skvrny od šmíru, čištění motoru, mastných rukou

Čistič koupelen

A co koupelák? Je velmi oblíbený. A víte proč? Protože povrch krásně ošetří, takže na vyčištěné ploše nezůstávají zaschlé kapky a nemusíte tak často umývat.

Taky koncentrát. 500 ml je v katalogu za 199 Kč. Fíha, to je peněz, nejsem blázen, že ho doporučuji těm, co šetří?

Ani ne, pojďte zase počítat.

Se zákaznickým číslem totiž koupíte koncentrát za 145 Kč a ještě ho naředíte s vodou v poměru 1:3, takže naředěná půllitrová lahev vás vyjde na 36,20 Kč. To je polovina toho, co dáte za jiné čističe (nepočítám privátní značky, které drží cenu na úkor kvality).

A co účinnost?

Přípravek Eurona obsahuje složku proti vodnímu kameni a impregnační složku, takže není potřeba čistit tak často. Jednoduše nastříkáte na umyvadlo a baterie, necháte chvilku působit a setřete houbičkou. Pokud chcete waw efekt, jako mám já na fotce, tak to ještě vezměte utěrkou do sucha. Impregnační složka bude působit několik dní, takže kromě peněz ušetříte i čas :).

Čistič kuchyní

Výborný na čištění hodně umaštěných povrchů v kuchyni – např. stěna za sporákem, digestoř, horní skříňky… a používám ho i na filtry z digestoře (dají se dát do myčky, ale pak vám zčernají, protože jsou většinou z hliníku a ten si s myčkou nerozumí). Všechno ostatní zvládne univerzál, ale čistič kuchyní mnohem lépe odmašťuje.

Čistič kuchyní stojí 199 Kč, vy jej pořídíte za 165,80 Kč, takže půllitrová naředěná lahev vyjde na 41,50 Kč.

Dish = přípravek na nádobí

Hledáte přípravek na nádobí, který lépe umývá, nevysušuje ruce a ještě vyjde levněji než konkurence? Právě jste ho našli.

Jeden malý dish stojí 129 Kč a uděláte z něj čtyři malé. Takže máte jeden přípravek za 32,25 Kč. A ve vašich nákupních cenách dokonce jen na 26,90 Kč.

Ale ještě výhodnější je schovat si pak tu prázdnou lahvičku a příště koupit velkou litrovku. Ta stojí 229 Kč, vy ji koupíte za 190,80 Kč a do lahvičky dáte jen 100 ml a dolejete vodou*. Tím pádem máte jeden dish jen za 19,80 Kč. 

Nově máme i ekologickou variantu přípravku na nádobí (v parfemaci Auri Skye), který vás vyjde o něco dráž (35 Kč z malého balení, 22,40 z velkého balení).

* Můžete přidat lžičku obyčejné soli – podpoří hustotu a lesklost nádobí.

z jednoho přípravku naředíte deset

Přípravky na praní

Máme vyzkoušeno, že pracího prášku stačí 30 ml na jednu pračku, tedy polovina toho, než co doporučuje výrobce. A prádlo je nejen vyprané. ale i čisté!  A za méně než 6 Kč na pračku!

Vidíte ten rozdíl na obrázku? Tak se pozná kvalita. Protože Eurona dává do pracích prášků jen složky, které jsou opravdu nutné pro vyprání. Zatímco běžný výrobce přidá pár věcí, aby toho prášku bylo opticky víc (a asi ani nechcete vědět, co všechno). Říká se tomu plnidla.

Máte doma ekzematika? Tak honem pryč od těchto prášků. Dráždí pokožku a zbytečně prodlužují jejich trápení. V Euroně máme hodně maminek, co se jejich dětem ulevilo po přechodu na naše prací přípravky.

A ty skvrny! Pamatuju si na svůj dávný boj se skvrnami a jsem ráda, že už je to za mnou. Pokud vy ještě bojujete, určitě se mi ozvěte, poradím Vám, který přípravek na kterou skvrnu použít, abyste byli opravdu spokojeni. 

Nečekejte na další akci v supermarketu. Přestaňte tahat těžké krabice a začněte prát výhodně. S Euronou nic neriskujete, platí 30denní garance spokojenosti a cokoliv koupíte, můžete vrátit.

A co aviváže? Ty se zdají taky šíleně drahé!!?

Aviváže vypadají vážně drahé tak, že se nad nimi člověk, co šetří, ani nepozastaví. Ano, jsou luxusní, obsahují přírodní esence a kvalitní kosmetické parfémy, aby voněly dlouhou dobu a zároveň jemně (vůně aviváže by neměla překrýt Váš oblíbený parfém).

To zní jako něco, co si běžný člověk nemůže dovolit. Ale je to opravdu tak?

Tahle aviváž od Eurony je 8x koncentrovaná. To je, jako byste za ty dvě stovky koupili 8 litrů. 

A to nevím, jestli seženete 😉.

Navíc vám prádlo nebude šednout a díky přídavku kondicionéru nemusíte žehlit. A to vyplatí!

A víte, co je úplně nejlepší?

Všechny tyto výrobky můžete mít zadarmo.

Sami se rozhodněte, jestli z vás bude spokojený zákazník nebo poradce, co výrobky doporučuje dál a je za to odměňován – třeba právě balíky drogerie zadarmo. Nebo pěknou provizí na účet.

Na první provizi 3 % se dostanete už při registraci jediné kamarádky (kolegyně, kamaráda, kolegy,…), když ona udělá objednávku za 100 bodů a vy také.

A když se k Vám pak přidávají další kamarádky, Vaše síť roste a vy máte provize čím dál vyšší a platbu za balíky čím dál nižší až nakonec budete objednávat celou drogerii i další Eurona výrobky úplně zadarmo (resp. Eurona posílá z legislativních důvodů balíky za minimální cenu 100 Kč + DPH), proto tomu říkáme „balíky za 121 Kč“.

Takhle si nedávno jela pro své balíky „zadarmo“ Monika Rybárová. To nejsou tři krabice dvakrát jinak. Je to šest krabic!

Jak by se Vám líbilo takhle nakupovat?

Cesta k nim vede přes tohle tlačítko.