Úklid v pohodě

Úklid v pohodě

zamilujte si svůj domov  🤍

Za které výrobky na úklid dám ruku do ohně?

Čistič koupelen

Skvělý, když chcete koupelnu ve vysokém lesku 🙂 . Úplně jednoduše stačí nastříkat naředěný přípravek na umyvadlo nebo vanu včetně baterií, necháte chvilku působit a pak jen setřete a když chcete waw efekt, tak to ještě utřete dosucha utěrkou.

Ukázka čištění sprchové baterie

Čistič na trouby a grily

Skvělý pomocník, pokud chcete vyčistit troubu bez drhnutí a příšerného smradu v celém domě. 

Byl to výrobek, který mě zaujal jako první. Dostala jsem jen malinkatý vzoreček, podle návodu nahřála troubu se nestačila jsem se divit. Oproti čističům z drogerie to skoro vůbec nesmrdělo, a za chvilku jsem měla v troubě čisté kolečko 😀😀😀. 

Zanadávala jsem, co to je za finty, šla objednat balení čističe… a nikdy jsem nelitovala.

Ukázka čištění trouby

Univerzální čistič

Krásně voní, výborně čistí, používám denně na všechny omyvatelné plochy (kuchyňská linka, stůl, židličky, dveře, okenní rámy,…). Prodává se jako koncentrát a mám vyzkoušeno, že do půllitrové lahve stačí 30 ml přípravku. Takže z litru koncentrátu naředíte 33 půllitrových lahví, vydrží Vám rok a už nikdy nebudete chtít nic jiného :).

K dispozici v několika různých parfemacích, můžete si vybrat podle svých preferencí. Já mám aktuálně Zelený, ale moc mi voněl i Černý hrozen (sladká vůně, ale hodně příjemná a mezi zákazníky nejoblíbenější) nebo Levandule (nedávno inovovaná vůně, pomáhá odpuzovat hmyz).

Agent

Nezbytný pomocník do každé domácnosti :). Je to vlastně jen aktivní kyslík bez zápachu. Nezanechává žádné stopy ani nevadí čističkám odpadních vod, protože kyslík bezezbytkově vyprchá.

Nejčastěji používám na různé zapeklité skvrny a připálené hrnce, ale i na pravidelnou údržbu dřezu, desinfekci hadýrek a houbiček, nebo na vybělení zašlých utěrek.

Přípravek na ruční praní alias RUČKA

„Ale já přece v ruce skoro vůbec neperu!“ jsem si řekla, když jsem poprvé viděla tento výrobek. Omyl, vytahuji ji docela často. Je to totiž skvelý prostředek na odstraňování skvrn včetně mastných. Krom toho vám pomůže dostat z plavek chlor nebo sůl z plavek a vybělí vaše prádýlko.

Nebo s ním lze jednoduše vyčistit tenisky (na odkazu najdete video s postupem).

Zaujal Vás některý z výrobků? Napište mi, ráda vám pošlu vzoreček na ukázku.

Ještě více informací o těchto výrobcích včetně praktických ukázek najdete na Facebookové skupině Úklid v pohodě. Přidejte se, moc ráda Vás uvidím.